TL88K100R
OhmiteOhmite
TL88K100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL88K100R
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 100 OHM 10% 114W
listoch: TL88K100R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie TL88K100R
Číslo dielu TL88K100R Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 100 OHM 10% 114W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5228 pcs Dátový hárok TL88K100R.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient ±250ppm/°C
Veľkosť / rozmer 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm) séria TL
odpor 100 Ohms Výkon (watty) 114W
obal Bulk Balík / puzdro Module
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 100 Ohms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor zloženie Thick Film