TL71K150R
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL71K150R
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 150 OHM 10% 71W
listoch: TL71K150R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
24 pcs
  • správa
Špecifikácie TL71K150R
Číslo dielu TL71K150R Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 150 OHM 10% 71W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2982 pcs Dátový hárok TL71K150R.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient ±250ppm/°C
Veľkosť / rozmer 4.803" L x 1.012" W (122.00mm x 25.70mm) séria TL
odpor 150 Ohms Výkon (watty) 71W
obal Bulk Balík / puzdro Module
Ostatné mená OHTL71K150R
OHTL71K150R-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Funkcia montáže Flanges Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Lead štýl Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 150 Ohms ±10% 71W Thick Film Chassis Mount Resistor zloženie Thick Film