TFSC680RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TFSC680RJE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 680 OHM 3/4W 5% AXIAL
listoch: TFSC680RJE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
112 pcs
  • správa
Špecifikácie TFSC680RJE
Číslo dielu TFSC680RJE Výrobca Ohmite
popis RES 680 OHM 3/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16320 pcs Dátový hárok TFSC680RJE.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" x 0.028" Rectangular x 0.512" L (5.50mm x 0.70mm x 13.00mm)
séria TFS odpor 680 Ohms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OHTFSC680RJE
OHTFSC680RJE-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding Poruchovosť -
Detailný popis 680 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film zloženie Thick Film