TAP600K75R
OhmiteOhmite
TAP600K75R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TAP600K75R
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 75 OHM 10% 600W
listoch: TAP600K75R.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie TAP600K75R
Číslo dielu TAP600K75R Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 75 OHM 10% 600W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5103 pcs Dátový hárok TAP600K75R.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient ±150ppm/°C
Veľkosť / rozmer 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) séria TAP600
odpor 75 Ohms Výkon (watty) 600W
obal Bulk Balík / puzdro Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl M5 Threaded
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) 1.280" (32.50mm)
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 75 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor zloženie Thick Film