SMUB201PET
OhmiteOhmite
SMUB201PET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMUB201PET
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ
listoch: SMUB201PET.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie SMUB201PET
Číslo dielu SMUB201PET Výrobca Ohmite
popis TRIMMER 200 OHM 0.25W GW TOP ADJ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95792 pcs Dátový hárok SMUB201PET.pdf
tolerancia ±20% Stýl ukončenia Gull Wing
Teplotný koeficient ±100ppm/°C Veľkosť / rozmer Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.098" H (5.00mm x 4.50mm x 2.50mm)
séria SMU Odporový materiál Cermet
odpor 200 Ohms Výkon (watty) 0.25W, 1/4W
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená SMUB201PETTR
Počet otočení 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis 200 Ohms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment