RLS1K25E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RLS1K25E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu POT 1.25K OHM 150W WIREWOUND LIN
listoch: RLS1K25E.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 693 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie RLS1K25E
Číslo dielu RLS1K25E Výrobca Ohmite
popis POT 1.25K OHM 150W WIREWOUND LIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 693 pcs Dátový hárok RLS1K25E.pdf
tolerancia ±10% Stýl ukončenia Solder Lug
Teplotný koeficient - kužeľ Linear
Veľkosť - Telo - séria L
otáčania 300° Odporový materiál Wirewound
Odpor (Ohmy) 1.25k Výkon (watty) 150W
obal Bulk Ostatné mená OHRLS1K25E
OHRLS1K25E-ND
Počet otočení 1 Počet gangov 1
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis 1.25k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 150W Solder Lug Závitová vložka 3/8-32
Zabudovaný prepínač None Typ nastavenia User Defined
Typ pohonu Flatted Dĺžka pohonu 0.875" (22.23mm)
Priemer pohonu 0.250" (6.35mm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RLS1R0
RLS1R0
výrobcovia: Ohmite
popis: POT 1 OHM 150W WIREWOUND LINEAR
Skladom: 5481 pcs
Stiahnuť ▼: RLS1R0.pdf
RFQ
RLS15RE
RLS15RE
výrobcovia: Ohmite
popis: POT 15 OHM 150W WIREWOUND LINEAR
Skladom: 679 pcs
Stiahnuť ▼: RLS15RE.pdf
RFQ
RLS1K25
RLS1K25
popis: POT 1.25K OHM 150W WIREWOUND LIN