ON3635E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ON3635E-R58
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 36K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: ON3635E-R58.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie ON3635E-R58
Číslo dielu ON3635E-R58 Výrobca Ohmite
popis RES 36K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1699447 pcs Dátový hárok ON3635E-R58.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -450ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
séria Little Rebel® ON odpor 36 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená ON3635ER58
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 36 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film zloženie Carbon Film