OM7525E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OM7525E-R58
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 7.5K OHM 1W 5% AXIAL
listoch: OM7525E-R58.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25000 pcs
  • správa
Špecifikácie OM7525E-R58
Číslo dielu OM7525E-R58 Výrobca Ohmite
popis RES 7.5K OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2544261 pcs Dátový hárok OM7525E-R58.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -450ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
séria Little Rebel® OM odpor 7.5 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OM7525ER58
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 7.5 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film zloženie Carbon Film