OL6255E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OL6255E-R52
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 6.2M OHM 1/2W 5% AXIAL
listoch: OL6255E-R52.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40000 pcs
  • správa
Špecifikácie OL6255E-R52
Číslo dielu OL6255E-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 6.2M OHM 1/2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3083926 pcs Dátový hárok OL6255E-R52.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -800/ +1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
séria Little Rebel® OL odpor 6.2 MOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OL6255ER52
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 6.2 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film zloženie Carbon Film