OK3055E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OK3055E-R52
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 3M OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: OK3055E-R52.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50000 pcs
  • správa
Špecifikácie OK3055E-R52
Číslo dielu OK3055E-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 3M OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3994481 pcs Dátový hárok OK3055E-R52.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -800/ +1500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
séria Little Rebel® OK odpor 3 MOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OK3055ER52
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 3 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film zloženie Carbon Film