MM4991FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM4991FE-R58
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL
listoch: MM4991FE-R58.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25000 pcs
  • správa
Špecifikácie MM4991FE-R58
Číslo dielu MM4991FE-R58 Výrobca Ohmite
popis RES 4.99K OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1756655 pcs Dátový hárok MM4991FE-R58.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
séria Metal Devil® MM odpor 4.99 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MM4991FER58
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 4.99 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MM4KP DC125
MM4KP DC125
výrobcovia: Omron Automation & Safety
popis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 125V
Skladom: 401 pcs
Stiahnuť ▼: MM4KP DC125.pdf
RFQ
MM4 AC100
MM4 AC100
popis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 15A 100V
Skladom: 732 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
MM4KP DC100/110
MM4KP DC100/110
popis: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Skladom: 461 pcs
Stiahnuť ▼: MM4KP DC100/110.pdf
MM4751FE-R58
MM4751FE-R58
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 4.75K OHM 1W 1% AXIAL