MM3013FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM3013FE-R58
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 301K OHM 1W 1% AXIAL
listoch: MM3013FE-R58.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25000 pcs
  • správa
Špecifikácie MM3013FE-R58
Číslo dielu MM3013FE-R58 Výrobca Ohmite
popis RES 301K OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1595444 pcs Dátový hárok MM3013FE-R58.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
séria Metal Devil® MM odpor 301 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MM3013FER58
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 301 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MM35 0R560
MM35 0R560
výrobcovia: Ametherm
popis: ICL .5 OHM 25% 60A
Skladom: 2342 pcs
Stiahnuť ▼: MM35 0R560.pdf
RFQ
MM302F1K
MM302F1K
výrobcovia: U.S. Sensor
popis: THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K MELF
Skladom: 82321 pcs
Stiahnuť ▼: MM302F1K.pdf
RFQ
MM300
MM300
výrobcovia: Klein Tools
popis: DIGITAL MULTIMETER, MANUAL-RANGI
Stiahnuť ▼: MM300.pdf
MM3-AC100
MM3-AC100
výrobcovia: Omron Automation & Safety
popis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 100V
Skladom: 855 pcs
Stiahnuť ▼:
MM35 0R280
MM35 0R280
výrobcovia: Ametherm
popis: ICL .2 OHM 25% 80A