MM1102FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MM1102FE-R58
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 11K OHM 1W 1% AXIAL
listoch: MM1102FE-R58.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25000 pcs
  • správa
Špecifikácie MM1102FE-R58
Číslo dielu MM1102FE-R58 Výrobca Ohmite
popis RES 11K OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1662259 pcs Dátový hárok MM1102FE-R58.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
séria Metal Devil® MM odpor 11 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MM1102FER58
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 11 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film zloženie Metal Film