ML2001FE-R52
Prehľad produktov
Číslo dielu: ML2001FE-R52
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 2K OHM 1/2W 1% AXIAL
listoch: ML2001FE-R52.pdf
  • správa
Špecifikácie ML2001FE-R52
Číslo dielu ML2001FE-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 2K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4146648 pcs Dátový hárok ML2001FE-R52.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
séria Metal Devil® ML odpor 2 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená ML2001FER52
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film zloženie Metal Film