MK2432FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MK2432FE-R52
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 24.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: MK2432FE-R52.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50000 pcs
  • správa
Špecifikácie MK2432FE-R52
Číslo dielu MK2432FE-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 24.3K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3496414 pcs Dátový hárok MK2432FE-R52.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
séria Metal Devil® MK odpor 24.3 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MK2432FER52
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 24.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film zloženie Metal Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MK2430FE-R52
MK2430FE-R52
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 243 OHM 1/4W 1% AXIAL
Skladom: 2881201 pcs
Stiahnuť ▼: MK2430FE-R52.pdf
RFQ
MK24-E-2
MK24-E-2
výrobcovia: Standex-Meder Electronics
popis: SWITCH REED SPST-NO 300MA 30V