MK13R3FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MK13R3FE-R52
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 13.3 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: MK13R3FE-R52.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50000 pcs
  • správa
Špecifikácie MK13R3FE-R52
Číslo dielu MK13R3FE-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 13.3 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3249535 pcs Dátový hárok MK13R3FE-R52.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
séria Metal Devil® MK odpor 11.3 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MK13R3FER52
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 11.3 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film zloženie Metal Film