MK1243FE-R52
Prehľad produktov
Číslo dielu: MK1243FE-R52
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 124K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: MK1243FE-R52.pdf
  • správa
Špecifikácie MK1243FE-R52
Číslo dielu MK1243FE-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 124K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2704827 pcs Dátový hárok MK1243FE-R52.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
séria Metal Devil® MK odpor 124 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MK1243FER52
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 124 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film zloženie Metal Film