MCS1632R005FER
OhmiteOhmite
MCS1632R005FER Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCS1632R005FER
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.005 OHM 1% 1W 1632
listoch: MCS1632R005FER.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie MCS1632R005FER
Číslo dielu MCS1632R005FER Výrobca Ohmite
popis RES 0.005 OHM 1% 1W 1632 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 322664 pcs Dátový hárok MCS1632R005FER.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1632 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria MCS odpor 5 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená MCS1632R005FERTR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm)
Vlastnosti Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 5 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element zloženie Metal Element