LVC25FR249EV
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVC25FR249EV
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.249 OHM 1% 1W 2512
listoch: LVC25FR249EV.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie LVC25FR249EV
Číslo dielu LVC25FR249EV Výrobca Ohmite
popis RES 0.249 OHM 1% 1W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 168735 pcs Dátový hárok LVC25FR249EV.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.130" W (6.35mm x 3.30mm)
séria LVC odpor 249 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená OHLVC25FR249EV
OHLVC25FR249EV-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm)
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 249 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film zloženie Thick Film