LVC06FR068EV
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVC06FR068EV
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.068 OHM 1% 1/2W 1206
listoch: LVC06FR068EV.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie LVC06FR068EV
Číslo dielu LVC06FR068EV Výrobca Ohmite
popis RES 0.068 OHM 1% 1/2W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 147272 pcs Dátový hárok LVC06FR068EV.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria LVC odpor 68 mOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená OHLVC06FR068EV
OHLVC06FR068EV-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.026" (0.65mm)
Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant Poruchovosť -
Detailný popis 68 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film zloženie Thick Film