L12J27RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L12J27RE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 27 OHM 5% 12W
listoch: L12J27RE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie L12J27RE
Číslo dielu L12J27RE Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 27 OHM 5% 12W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16553 pcs Dátový hárok L12J27RE.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±260ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) séria 270
odpor 27 Ohms Výkon (watty) 12W
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Tubular
Ostatné mená OHL12J27RE
OHL12J27RE-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 350°C
Funkcia montáže Brackets (not included) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Lead štýl Solder Lugs
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 27 Ohms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound
Povlak, typ puzdra Vitreous Enamel Coated
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
L12J2K2E
L12J2K2E
výrobcovia: Ohmite
popis: RES CHAS MNT 2.2K OHM 5% 12W
Skladom: 15393 pcs
Stiahnuť ▼: L12J2K2E.pdf
RFQ
L12J27R
L12J27R
výrobcovia: Ohmite
popis: RES CHAS MNT 27 OHM 5% 12W