FST08-B-500E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FST08-B-500E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu SENSOR RTD 500OHM 0805
listoch: FST08-B-500E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie FST08-B-500E
Číslo dielu FST08-B-500E Výrobca Ohmite
popis SENSOR RTD 500OHM 0805 Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 65370 pcs Dátový hárok FST08-B-500E.pdf
ukončenie SMD (SMT) Tabs Teplotný koeficient ±3850ppm/°C
séria FST Tolerancia odporu ±0.12%
Odolnosť pri 0 ° C 500 Ohms Materiál RTD -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 0805 (2012 Metric)
Prevádzková teplota -50°C ~ 170°C Typ montáže Surface Mount
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Detailný popis RTD ±3850ppm/°C 0805 (2012 Metric)
prúd 0.7mA presnosť -