EBWA-MR0010FE
OhmiteOhmite
EBWA-MR0010FE Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EBWA-MR0010FE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.001 OHM 1% 4W 4120
listoch: EBWA-MR0010FE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EBWA-MR0010FE
Číslo dielu EBWA-MR0010FE Výrobca Ohmite
popis RES 0.001 OHM 1% 4W 4120 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62070 pcs Dátový hárok EBWA-MR0010FE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±60ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
séria EBW odpor 1 mOhms
Výkon (watty) 4W obal Strip
Balík / puzdro Nonstandard Prevádzková teplota -55°C ~ 170°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.017" (0.43mm) Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 1 mOhms ±1% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Element
zloženie Metal Element
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EBW617
EBW617
výrobcovia: EasyBraid Co.
popis: TIP WELLER LT22S
Skladom: 4062 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
EBWA-NR0020FET
EBWA-NR0020FET
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.002 OHM 1% 4W 4120
Skladom: 79811 pcs
Stiahnuť ▼: EBWA-NR0020FET.pdf
RFQ
EBWA-NR0040FE
EBWA-NR0040FE
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.004 OHM 1% 2.5W 4120
Stiahnuť ▼: EBWA-NR0040FE.pdf
EBW619
EBW619
výrobcovia: EasyBraid Co.
popis: TIP WELLER LT4CP 1.2
Stiahnuť ▼:
EBWA-MR0005FE
EBWA-MR0005FE
popis: RES SMD 500 UOHM 1% 5W 4120
Stiahnuť ▼: EBWA-MR0005FE.pdf
popis: RES 0.003 OHM 1% 3W 4120
Stiahnuť ▼: EBWA-NR0030FET.pdf
EBW618
EBW618
popis: TIP WELLER LT4 1.2
Stiahnuť ▼: EBWA-NR0020FE.pdf
EBW620
EBW620
popis: TIP WELLER LTALF 1.6
EBWA-MR0010FET
EBWA-MR0010FET
popis: RES 0.001 OHM 1% 4W 4120
Stiahnuť ▼: EBWA-MR0010FET.pdf