CSM221-40AE
OhmiteOhmite
CSM221-40AE Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CSM221-40AE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu HEATSINK BLACK ANODIZED
listoch: CSM221-40AE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie CSM221-40AE
Číslo dielu CSM221-40AE Výrobca Ohmite
popis HEATSINK BLACK ANODIZED Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71287 pcs Dátový hárok CSM221-40AE.pdf
šírka 0.492" (12.50mm) typ Board Level, Vertical
Tepelná odolnosť @ Prirodzený 12.10°C/W Tepelná odolnosť @ Nútené prúdenie vzduchu -
tvar Rectangular, Fins séria CSM
Výpad teploty pri zvyšovaní teploty 6.0W @ 65°C Balenie chladené TO-220
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Materiál Dokončiť Black Anodized
Materiál Aluminum Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Dĺžka 1.575" (40.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška Vzdialenosť Základňa (Výška Fin) 1.228" (31.20mm) priemer -
Detailný popis Heat Sink TO-220 Aluminum 6.0W @ 65°C Board Level, Vertical Metóda pripojenia Solderable Feet