CS5FR001E
OhmiteOhmite
CS5FR001E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CS5FR001E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.001 OHM 5W 1% 4SIP
listoch: CS5FR001E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie CS5FR001E
Číslo dielu CS5FR001E Výrobca Ohmite
popis RES 0.001 OHM 5W 1% 4SIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7327 pcs Dátový hárok CS5FR001E.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±30ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.500" L x 0.330" W (38.10mm x 8.38mm)
séria CS5 odpor 1 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro 4-ESIP Prevádzková teplota -25°C ~ 150°C
Počet ukončení 4 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.953" (24.20mm) Vlastnosti Current Sense, Non-Inductive
Poruchovosť - Detailný popis 1 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor 4-ESIP Current Sense, Non-Inductive Metal Element