CS3FR003E
OhmiteOhmite
CS3FR003E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CS3FR003E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.003 OHM 3W 1% 4SIP
listoch: CS3FR003E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CS3FR003E
Číslo dielu CS3FR003E Výrobca Ohmite
popis RES 0.003 OHM 3W 1% 4SIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10048 pcs Dátový hárok CS3FR003E.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±60ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.854" L x 0.211" W (21.70mm x 5.35mm)
séria CS3 odpor 3 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet ukončení 4 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.654" (16.60mm) Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Poruchovosť - Detailný popis 3 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Element