810F75RE
OhmiteOhmite
810F75RE Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 810F75RE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 75 OHM 1% 10W
listoch: 810F75RE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 810F75RE
Číslo dielu 810F75RE Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 75 OHM 1% 10W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31854 pcs Dátový hárok 810F75RE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm) séria Metal-Mite®89
odpor 75 Ohms Výkon (watty) 10W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 75 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor