810F40RE
OhmiteOhmite
810F40RE Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 810F40RE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 40 OHM 1% 10W
listoch: 810F40RE.pdf
  • správa
Špecifikácie 810F40RE
Číslo dielu 810F40RE Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 40 OHM 1% 10W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20596 pcs Dátový hárok 810F40RE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm) séria Metal-Mite®89
odpor 40 Ohms Výkon (watty) 10W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Ostatné mená OH810F40RE
OH810F40RE-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Funkcia montáže Flanges Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Lead štýl Solder Lugs
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.400" (10.16mm)
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 40 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound