805F75RE
OhmiteOhmite
805F75RE Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 805F75RE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 75 OHM 1% 5W
listoch: 805F75RE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 805F75RE
Číslo dielu 805F75RE Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 75 OHM 1% 5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25153 pcs Dátový hárok 805F75RE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) séria Metal-Mite®89
odpor 75 Ohms Výkon (watty) 5W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.330" (8.38mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 75 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor
zloženie Wirewound Povlak, typ puzdra Aluminum
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
805F5R0E
805F5R0E
výrobcovia: Ohmite
popis: RES CHAS MNT 5 OHM 1% 5W
Skladom: 29737 pcs
Stiahnuť ▼: 805F5R0E.pdf
RFQ
805F7R5
805F7R5
výrobcovia: Ohmite
popis: RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 5W
Skladom: 4402 pcs
Stiahnuť ▼: 805F7R5.pdf
RFQ
805F75R
805F75R