805F20RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 805F20RE
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES CHAS MNT 20 OHM 1% 5W
listoch: 805F20RE.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 805F20RE
Číslo dielu 805F20RE Výrobca Ohmite
popis RES CHAS MNT 20 OHM 1% 5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21497 pcs Dátový hárok 805F20RE.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) séria Metal-Mite®89
odpor 20 Ohms Výkon (watty) 5W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Ostatné mená OH805F20RE
OH805F20RE-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Funkcia montáže Flanges Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Lead štýl Solder Lugs
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.330" (8.38mm)
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 20 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor zloženie Wirewound