650FPR005E
OhmiteOhmite
650FPR005E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 650FPR005E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.005 OHM 5W 1% RADIAL
listoch: 650FPR005E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 650FPR005E
Číslo dielu 650FPR005E Výrobca Ohmite
popis RES 0.005 OHM 5W 1% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16217 pcs Dátový hárok 650FPR005E.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Radial Lead Veľkosť / rozmer 1.400" L x 0.250" W (35.56mm x 6.35mm)
séria 60 odpor 5 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 4 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.450" (11.43mm) Vlastnosti Current Sense, Non-Inductive
Poruchovosť - Detailný popis 5 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element