615HR030
OhmiteOhmite
615HR030 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 615HR030
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.03 OHM 1.5W 3% AXIAL
listoch: 615HR030.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 615HR030
Číslo dielu 615HR030 Výrobca Ohmite
popis RES 0.03 OHM 1.5W 3% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4573 pcs Dátový hárok 615HR030.pdf
tolerancia ±3% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.750" L (19.05mm)
séria 60 odpor 30 mOhms
Výkon (watty) 1.5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 30 mOhms ±3% 1.5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element zloženie Metal Element