607HR005
OhmiteOhmite
607HR005 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 607HR005
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.005 OHM 3/4W 3% AXIAL
listoch: 607HR005.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 607HR005
Číslo dielu 607HR005 Výrobca Ohmite
popis RES 0.005 OHM 3/4W 3% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5557 pcs Dátový hárok 607HR005.pdf
tolerancia ±3% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.320" L (8.13mm)
séria 60 odpor 5 mOhms
Výkon (watty) 0.75W, 3/4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Poruchovosť -
Detailný popis 5 mOhms ±3% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Safety Metal Element zloženie Metal Element
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
607HR005E
607HR005E
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.005 OHM 3/4W 3% AXIAL
Skladom: 182276 pcs
Stiahnuť ▼: 607HR005E.pdf
RFQ
607HR050
607HR050
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.05 OHM 3/4W 3% AXIAL
Skladom: 5160 pcs
Stiahnuť ▼: 607HR050.pdf
RFQ
607DCR2R3SVB
607DCR2R3SVB
výrobcovia: Illinois Capacitor
popis: CAP 600F -20%, +50% 2.3V T/H
Stiahnuť ▼: 607DCR2R3SVB.pdf
6079C SL005
6079C SL005
výrobcovia: Alpha Wire
popis: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 100'
Skladom: 140 pcs
Stiahnuť ▼: 6079C SL005.pdf
607HR050E
607HR050E
Stiahnuť ▼: 607HR050E.pdf
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN TERM RCPT 14-18AWG CRIMP
Stiahnuť ▼: 60799-4.pdf
Stiahnuť ▼: 60799-5.pdf
6079C SL002
6079C SL002
výrobcovia: Alpha Wire
popis: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 500'
Skladom: 44 pcs
Stiahnuť ▼: 6079C SL002.pdf
6079C SL001
6079C SL001
popis: MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000'
Skladom: 19 pcs
Stiahnuť ▼: 6079C SL001.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety