14FPR090E
OhmiteOhmite
14FPR090E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 14FPR090E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.09 OHM 4.5W 1% AXIAL
listoch: 14FPR090E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 14FPR090E
Číslo dielu 14FPR090E Výrobca Ohmite
popis RES 0.09 OHM 4.5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15524 pcs Dátový hárok 14FPR090E.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.335" Dia x 1.059" L (8.51mm x 26.90mm)
séria 10 odpor 90 mOhms
Výkon (watty) 4.5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C
Počet ukončení 4 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense, Non-Inductive
Poruchovosť - Detailný popis 90 mOhms ±1% 4.5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element