14AFR010E
OhmiteOhmite
14AFR010E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 14AFR010E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.01 OHM 4W 1% AXIAL
listoch: 14AFR010E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 14AFR010E
Číslo dielu 14AFR010E Výrobca Ohmite
popis RES 0.01 OHM 4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71479 pcs Dátový hárok 14AFR010E.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.252" Dia x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
séria 14A odpor 10 mOhms
Výkon (watty) 4W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 10 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense Metal Element