13FR020E
OhmiteOhmite
13FR020E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 13FR020E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.02 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: 13FR020E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 13FR020E
Číslo dielu 13FR020E Výrobca Ohmite
popis RES 0.02 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73455 pcs Dátový hárok 13FR020E.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
séria 10 odpor 20 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená 13FR020E-B
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Non-Inductive Poruchovosť -
Detailný popis 20 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element zloženie Metal Element