12FR080E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 12FR080E
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.08 OHM 2W 1% AXIAL
listoch: 12FR080E.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie 12FR080E
Číslo dielu 12FR080E Výrobca Ohmite
popis RES 0.08 OHM 2W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 57730 pcs Dátový hárok 12FR080E.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.094" Dia x 0.417" L (2.40mm x 10.60mm)
séria 10 odpor 80 mOhms
Výkon (watty) 2W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OH12FR080E
OH12FR080E-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Current Sense, Non-Inductive Poruchovosť -
Detailný popis 80 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element zloženie Metal Element
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
12FR090E
12FR090E
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.09 OHM 2W 1% AXIAL
Skladom: 56030 pcs
Stiahnuť ▼: 12FR090E.pdf
RFQ
12FR050E
12FR050E
výrobcovia: Ohmite
popis: RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL
Skladom: 85581 pcs
Stiahnuť ▼: 12FR050E.pdf
RFQ
12FR080
12FR080
popis: RES 0.08 OHM 2W 1% AXIAL