OARSXPR001FLF
TT Electronics/IRC
OARSXPR001FLF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OARSXPR001FLF
Výrobca / Značka: TT Electronics/IRC
Popis produktu RES SMD 0.001 OHM 1% 5W STRIP
listoch: OARSXPR001FLF.pdf
  • správa
Špecifikácie OARSXPR001FLF
Číslo dielu OARSXPR001FLF Výrobca TT Electronics/IRC
popis RES SMD 0.001 OHM 1% 5W STRIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5106 pcs Dátový hárok OARSXPR001FLF.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 5W
Napätie - porucha Strip Hrúbka (Max) ±240ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.447" L x 0.250" W (11.35mm x 6.35mm) séria OARS XP
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia Strip, C Bend
Ostatné mená 989-1015-2
OARS-XP-.001-OHM-1-LF
Prevádzková teplota -55°C ~ 160°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu OARSXPR001FLF
Výška - sedenie (Max) 0.180" (4.57mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
FIFO je 4 Rozšírený popis 0.001 Ohm ±1% 5W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1% popis RES SMD 0.001 OHM 1% 5W STRIP