OARS1R025FLF
TT Electronics/IRC
OARS1R025FLF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OARS1R025FLF
Výrobca / Značka: TT Electronics/IRC
Popis produktu RES SMD 0.025 OHM 1% 2W STRIP
listoch: OARS1R025FLF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie OARS1R025FLF
Číslo dielu OARS1R025FLF Výrobca TT Electronics/IRC
popis RES SMD 0.025 OHM 1% 2W STRIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 168283 pcs Dátový hárok OARS1R025FLF.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 2W
Napätie - porucha Strip Hrúbka (Max) ±40ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm) séria OARS
Stav RoHS Cut Tape (CT) polarizácia Strip, C Bend
Ostatné mená 989-1006-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 160°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu OARS1R025FLF
Výška - sedenie (Max) 0.150" (3.81mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
FIFO je 2 Rozšírený popis 0.025 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±1% popis RES SMD 0.025 OHM 1% 2W STRIP