NRF24AP2-USBQ32-R
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24AP2-USBQ32-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NRF24AP2-USBQ32-R
Výrobca / Značka: Nordic Semiconductor
Popis produktu IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN
listoch: NRF24AP2-USBQ32-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie NRF24AP2-USBQ32-R
Číslo dielu NRF24AP2-USBQ32-R Výrobca Nordic Semiconductor
popis IC RF TXRX ISM>1GHZ 32-VFQFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23835 pcs Dátový hárok NRF24AP2-USBQ32-R.pdf
Napätie - Napájanie 4 V ~ 5.25 V typ TxRx Only
séria - Sériové rozhrania USB
citlivosť -85dBm RF Rodina / Štandard General ISM > 1GHZ
Protokol ANT™ Výkon - Výstup 0dBm
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 32-VFQFN Exposed Pad
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
modulácia GFSK Veľkosť pamäte -
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia 2.4GHz Detailný popis IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ ANT™ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
Rýchlosť dát (Max) 1Mbps Aktuálny - vysielanie 16mA ~ 20mA
Aktuálny - príjem 22mA