960-025-010R011
NorCompNorComp
960-025-010R011 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 960-025-010R011
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu BACKSHELL 25POS STR PLASTIC
listoch: 1.960-025-010R011.pdf2.960-025-010R011.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 960-025-010R011
Číslo dielu 960-025-010R011 Výrobca NorComp
popis BACKSHELL 25POS STR PLASTIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6116 pcs Dátový hárok 1.960-025-010R011.pdf2.960-025-010R011.pdf
tienenie Shielded séria Micro-D 960
pokovovanie - Ostatné mená 960025010R011
NOR1130
Počet pozícií 25 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál Thermoplastic Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant technické vybavenie Strain Relief
Vlastnosti Mating Screws 2-56 Detailný popis 25 Position One Piece Backshell Connector Black 180° Shielded
farba Black Typ kábla Round
Ukončenie kábla 180° Typ príslušenstva One Piece Backshell
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
960
výrobcovia: Adafruit
popis: RF ANT 1.575GHZ MOD CABLE MAG 5M