820B003-273L401
NorCompNorComp
820B003-273L401 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 820B003-273L401
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
listoch: 820B003-273L401.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
18 pcs
36 pcs
54 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • správa
Špecifikácie 820B003-273L401
Číslo dielu 820B003-273L401 Výrobca NorComp
popis CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5421 pcs Dátový hárok 820B003-273L401.pdf
Napätie 400V ukončenie Solder Cup
tienenie Shielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť - Materiál skrinky Brass
Shell Finish Nickel séria QUIK-LOQ™ 820B
obal Tray Ostatné mená NOR1479
orientácia Keyed Prevádzková teplota -40°C ~ 200°C
Počet pozícií 3 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkcia montáže - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyphenylene Sulfide (PPS)
Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected Vlastnosti Backshell, Strain Relief
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 8A Kontaktný materiál Copper Alloy
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie 7.00µin (0.178µm) Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets farba Black, Silver
Otvorenie kábla 0.130" ~ 0.165" (3.30mm ~ 4.20mm) Materiál zadnej steny, pokovovanie Brass, Chrome