680M21WA4PL401
NorCompNorComp
680M21WA4PL401 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 680M21WA4PL401
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT
listoch: 1.680M21WA4PL401.pdf2.680M21WA4PL401.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40 pcs
  • správa
Špecifikácie 680M21WA4PL401
Číslo dielu 680M21WA4PL401 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB PLUG 21POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7940 pcs Dátový hárok 1.680M21WA4PL401.pdf2.680M21WA4PL401.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C) - 21WA4
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 680M
obal Tray Ostatné mená NOR1288
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 21 (17 + 4 Power) Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti Grounding Indents
Detailný popis 21 (17 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 5A, 40A