680-044-103L031
NorCompNorComp
680-044-103L031 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 680-044-103L031
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
listoch: 1.680-044-103L031.pdf2.680-044-103L031.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 680-044-103L031
Číslo dielu 680-044-103L031 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13556 pcs Dátový hárok 1.680-044-103L031.pdf2.680-044-103L031.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria Seal-D 680
obal Tray Prevádzková teplota -50°C ~ 100°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 44
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT) Funkcia príruby Mating Side (4-40)
Vlastnosti Grounding Indents Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Aktuálne hodnotenie 5A Typ kontaktu Signal