2164-72-01RP2
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2164-72-01RP2
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN HEADER 2MM STR DL 72PS 15AU
listoch: 2164-72-01RP2.pdf
  • správa
Špecifikácie 2164-72-01RP2
Číslo dielu 2164-72-01RP2 Výrobca NorComp
popis CONN HEADER 2MM STR DL 72PS 15AU Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5524 pcs Dátový hárok 2164-72-01RP2.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Board or Cable zakrytie Unshrouded
séria 2164 Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.079" (2.00mm)
Pitch - párenie 0.079" (2.00mm) obal Bulk
Celková dĺžka kontaktu 0.328" (8.32mm) Ostatné mená 2164S-36E
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 72
Typ montáže Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Priradené výšivky stohovania - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolačný materiál Thermoplastic, Glass Filled Výška izolácie 0.064" (1.63mm)
Farba izolácie Black Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis Connector Header Through Hole 72 position 0.079" (2.00mm) Aktuálne hodnotenie 1A
Typ kontaktu Male Pin Tvar kontaktu Square
Kontaktný materiál Phosphor Bronze Dĺžka kontaktu - príspevok 0.118" (3.00mm)
Dĺžka kontaktu - párenie 0.146" (3.71mm) Kontakt Povrchová úprava - Post 100.0µin (2.54µm)