2164-38-01-P2
NorCompNorComp
2164-38-01-P2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2164-38-01-P2
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 38POS
listoch: 2164-38-01-P2.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 2164-38-01-P2
Číslo dielu 2164-38-01-P2 Výrobca NorComp
popis CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 38POS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5380 pcs Dátový hárok 2164-38-01-P2.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Board or Cable zakrytie Unshrouded
séria 2164 Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.079" (2.00mm)
Pitch - párenie 0.079" (2.00mm) obal Bulk
Celková dĺžka kontaktu 0.329" (8.36mm) Ostatné mená 2164S-19
Prevádzková teplota - Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 38
Typ montáže Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Priradené výšivky stohovania - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolačný materiál Thermoplastic, Glass Filled Výška izolácie 0.059" (1.50mm)
Farba izolácie Black Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Typ upevnenia Push-Pull
Detailný popis Connector Header Through Hole 38 position 0.079" (2.00mm) Aktuálne hodnotenie -
Typ kontaktu Male Pin Tvar kontaktu Square
Kontaktný materiál Phosphor Bronze Dĺžka kontaktu - príspevok 0.118" (3.00mm)
Dĺžka kontaktu - párenie 0.152" (3.86mm) Kontakt Povrchová úprava - Post -