197-078-113L031
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 197-078-113L031
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
listoch: 1.197-078-113L031.pdf2.197-078-113L031.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
40 pcs
  • správa
Špecifikácie 197-078-113L031
Číslo dielu 197-078-113L031 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7094 pcs Dátový hárok 1.197-078-113L031.pdf2.197-078-113L031.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 5 (DD, D) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 197, M Series
obal Tray Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 4 Počet pozícií 78
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Mating Side, Female Screwlock (4-40) Vlastnosti Grounding Indents, Shielded
Detailný popis 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 2A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Brass
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub, High Density farba Black
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
197-078-113L551
197-078-113L551
výrobcovia: NorComp
popis: CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Skladom: 7853 pcs
Stiahnuť ▼: 197-078-113L551.pdf
RFQ
197-078-113L001
197-078-113L001
výrobcovia: NorComp
Skladom: 8928 pcs
Stiahnuť ▼: 197-078-113L001.pdf
RFQ
Stiahnuť ▼: 197-078-112-001.pdf
popis: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Stiahnuť ▼: 197-078-212-031.pdf
197-078-213L031
197-078-213L031
Stiahnuť ▼: 197-078-213L031.pdf
Stiahnuť ▼: 197-078-213L001.pdf
výrobcovia: Altech Corporation
popis: TS15-68 DIN RAIL FOR TG88 ENCLOS
Stiahnuť ▼:
popis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Stiahnuť ▼: 197-062-213L551.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety