197-044-113L001
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 197-044-113L001
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
listoch: 1.197-044-113L001.pdf2.197-044-113L001.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie 197-044-113L001
Číslo dielu 197-044-113L001 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15754 pcs Dátový hárok 1.197-044-113L001.pdf2.197-044-113L001.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 197, M Series
obal Tray Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 44
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Housing/Shell (Unthreaded) Vlastnosti Grounding Indents, Shielded
Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 2A