181-044-213R481
NorCompNorComp
NorComp
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 181-044-213R481
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
listoch: 181-044-213R481.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie 181-044-213R481
Číslo dielu 181-044-213R481 Výrobca NorComp
popis CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14908 pcs Dátový hárok 181-044-213R481.pdf
Wire Gauge - Napätie 250V
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 181
obal Bulk Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 44
Typ montáže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Funkcia príruby Mating Side, Female Screwlock (4-40) Vlastnosti Shielded
Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 3A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Brass
Kontaktný formulár - Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub, High Density farba Black
Odstup spodnej strany 0.350" (8.89mm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
181-044-213R531
181-044-213R531
výrobcovia: NorComp
popis: CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
Skladom: 25923 pcs
Stiahnuť ▼: 181-044-213R531.pdf
RFQ
výrobcovia: HellermannTyton
popis: WIRE DUCT SOLID BASE SCRW GRY 6'
Skladom: 27104 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
181-044-213R181
181-044-213R181
výrobcovia: NorComp
Stiahnuť ▼: 181-044-213R181.pdf
popis: CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR