180-044-203L021
NorCompNorComp
180-044-203L021 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 180-044-203L021
Výrobca / Značka: NorComp
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
listoch: 1.180-044-203L021.pdf2.180-044-203L021.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 180-044-203L021
Číslo dielu 180-044-203L021 Výrobca NorComp
popis CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11895 pcs Dátový hárok 1.180-044-203L021.pdf2.180-044-203L021.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria 180
obal Tray Ostatné mená 5844FE
Prevádzková teplota -50°C ~ 100°C Počet riadkov 3
Počet pozícií 44 Typ montáže Panel Mount
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT) Funkcia príruby Cable Side (4-40)
Vlastnosti Shielded Detailný popis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Brass Kontaktný formulár -
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub, High Density
farba - Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
výrobcovia: NorComp
popis: CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT